Registrujte sa a získajte zľavu 15% na prvý nákup

Kto sme?

Náš internetový obchod Fishin.sk sa vám môže javiť ako len ďalší nový internetový obchod s rybárskymi potrebami. Za týmto názvom sa však skrýva toho omnoho viac ako by sa vám mohlo na prvý pohľad zdať. Fishin.sk vznikol ako nová verzia nášho staršieho e-shopu rybolov-br.sk, ktorý pochádza z našej kamennej predajne Hronka – rybárske potreby v Brezne. Hronka – rybárske potreby má za sebou bohatú históriu na slovenskom trhu. Obchodík v bočnej uličke mesta Brezno uzrel svetlo sveta už pred 25-timi rokmi ako obchod s rybárskymi potrebami a rozličným tovarom. V tom čase sa náš starý otec Anton Pavelka, známy ako výnimočný muškár a skvelý viazač umelých mušiek, ktoré žnú úspech na mnohých vodách nielen u nás na malebnom Horehroní ale aj po celom svete, rozhodol že premení svoju vášeň k vode, rieke Hron a jej šupinatým obyvateľom v niečo, čo môže odovzdať všetkým nadšencom rybolovu. Mnohí z vás sa už presvedčili že vedomosti a skúsenosti nášho Tonka sú reálne a „odchytané“. Vďaka jeho záľube 1.4.1995 vznikol rybársky obchod so stále aktuálnym menom – Hronka.
 
 
Mnohí naši zákazníci nás poznajú ako malé rodinné rybárstvo, ktoré prechádza z generácie na generáciu. Po 21 rokoch fungovania Hronky s našim starým otcom Tonkom a starou mamou Marikou som sa dostal k prevádzke nášho obchodíku ja, Rado, ktorý sa vám prihovára. Naše rybárske potreby sa pre mňa od detstva, podobne ako samotná rybačka, stali srdcovou záležitosťou.Prílivom nových nápadov a sledovaním trendov na rybárskom trhu dostala Hronka v roku 2017 nový šat a online obchod. Vďaka vám, našim zákazníkom, dokážeme ďalej rásť, získavať skúsenosti, nových priateľov a obchodných partnerov za čo sme vám nesmierne vďační. Len vďaka vám mohol v roku 2020 fishin.sk vzniknúť. Fishin.sk sa stávame neobyčajným e-shopom s osobitým prístupom k zákazníkovi. Budeme vám prinášať novinky z rybárskeho trhu a taktiež správy z vývoja nových produktov. Vo forme blogu u nás nájdete rybárske zážitky nášho tímu, ale aj našich priateľov a zákazníkov. Budú pre vás k dispozícii recenzie mnohých produktov otestovaných priamo v akcii. Taktiež pre vás pripravujeme akadémiu viazania umelých múch priamo od Tonka Pavelku vo forme videí a článkov. V našom e-shope bude zahrnutá ponuka jedinečných umelých múch od majstra Tonka, ktoré inde nenájdete.
 
 
Náš e-shop sa špecializuje v prvom rade na to, čo nám je najbližšie, a tým je muškárenie a prívlač. Napriek tomu však u nás nájdete širokú škálu produktov aj na rôzne iné spôsoby rybolovu akými je lov na ťažko alebo feeder. Každý milovník prírody si u nás príde na svoje vďaka ponuke outdoorových potrieb od svietidielnožovďalekohľadov až po bivaky.

 

Spolupracujeme s mnohými značkami od domácich až po najväčšie svetové. Našim cieľom je mať na e-shope kvalitné produkty,s ktorými máme len tie najlepšie skúsenosti. Celý sortiment, ktorý u nás nájdete, nám prešiel rukami a preto presne vieme čo vám ponúkame. Všetko z nášho fishin.sk sa nachádza aj priamo v našej kamennej predajni, kde máte možnosť si to sami vyskúšať. Aj vďaka vašim skúsenostiam a podnetom sa dokážeme zlepšovať a rozširovať našu ponuku.

 
Prihováram sa týmto k všetkým generáciám rybárov po celom Slovensku. Ďakujeme vám za vašu dôveru a priateľstvo. Naďalej chceme ostať tými, ktorými sme aj dnes, rybárskym obchodom v srdci Horehronia s kvalitným a priateľským prístupom k našim zákazníkom. Stále chceme odovzdávať naše skúsenosti ďalej, nie len dospelým rybárom ale aj našim mladším nasledovníkom, ktorých sa snažíme podporovať a chceme vzdelávať rybárskou etikou. Veríme, že dokážeme aj v budúcnosti vyhovieť vašim požiadavkám, poradiť vám s výbavou a pripraviť vás na vaše najlepšie zážitky pri vode ktoré si s úsmevom budete spájať s nami.
Ďakujem Vám za pozornosť a prajem Vám veľa bohatých zážitkov pri vode s fishin.sk!