Registrujte sa a získajte zľavu 15% na prvý nákup

Muškárska šnúra Guideline Presentation+ WF #2 plávajúca 25m

Značka: Guideline
Dostupnosť Skladom (aj na predajni)
Môžeme doručiť do:
23.7.2024
Kód: 11906
€89,99 –4 % €85,71
Muškárska šnúra Guideline Presentation+ WF #2 plávajúca 25m
Značka: Guideline
Šnúra mušk. Guideline Presentation+ WF #2 Float 25m
Doprava zdarma
€89,99 –4 %

Presentation je skvelý všestranný vlasec, ktorý sa ľahko nahadzuje a funguje veľmi dobre na vzdialenosti do 20 metrov. Keď vrháte z úzkych pozícií, prekoná vlasce s dlhšími hlavami. Môžete mať menej vlasca mimo špičky a vrhať ďalej s Presentation WF. Šnúra je rýchla vďaka zúženému chrbtu a stlačenému bruchu. Dlhý predný kužeľ poskytuje plynulý prechod rýchlosti do nádväzca, vďaka čomu je výborná pri suchom muškárení s normálnymi alebo dlhými nádväzcami. Vo WF #5 a 6 je dostatočne silná na nahadzovanie ťažkých nymf a streamerov.

ŠPECIFIKÁCIA Nová generácia s názvom Presentation+ je vylepšená všestrannosťou a zväčšením hrúbky manipulačných a vodiacich častí, čo poskytuje vyváženejší let vo vzduchu. Ponúka vám tiež možnosť pracovať s ešte väčším množstvom vlasca, než je skutočná dĺžka hlavy mimo špičky prúta pri nahodení. Presentation+ ponúka lepšiu rovnováhu a stabilitu v slučkách. Pomer dĺžky a hmotnosti v hlave tohto vlasca je starostlivo vybraný, aby vlasec mal dostatočný úder a rýchlosť zaťažiť prút a otočiť mušky odolné voči vetru. Toto zúženie línie funguje dobre vo veterných dňoch. Krátke brucho ponúka skvelú schopnosť vykonávať rôzne prezentácie a zmeny rýchlosti. Napriek nízkemu priemeru, tento vlasec dobre pláva a hladký a pružný povrch zlepšuje výkon pri nahadzovaní.

Presentation+ WF je postavená na spletanom multifilamentovom jadre. Na prednom a zadnom konci vlasca sú malé, továrensky vyrobené zvárané slučky a laserové ID označenie blízko hrotu. Farba hlavy je Pale Greyish Gold a zvyšok má jemný odtieň Cool Grey. Krabička a cievka na mušku sú ekologické a recyklovateľné.

Presentation+ je k dispozícii ako plávajúca od WF2F po WF6F.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: