Registrujte sa a získajte zľavu 15% na prvý nákup

Muškársky prút Guideline Elevation Brook

Značka: Guideline
Veľkosť
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Dostupnosť Skladom (aj na predajni)
Môžeme doručiť do:
23.7.2024
Kód: 9690
€300
Muškársky prút Guideline Elevation Brook
Značka: Guideline
Udica muškárska Guideline Elevation Brook 1
Novinka Doprava zdarma

Muškárske prúty Elevation využívajú najnovšie technológie materiálov a vzorov, a sú vybavené niekoľkými ekologicky šetrnejšími súčasťami, preto to sú prúty revolučné!

Tieto prúty sú najlepšou voľbou pre tých rybárov, ktorým záleží na životnom prostredí. Nový proces vývoja blanku prútu eliminuje akýkoľvek zbytočný materiál pri každom diele prútu.

V priebehu rokov je stále väčší dopyt po kratších a ľahších prútoch pre malé potoky a riečky, preto máme v ponuke muškárske prúty Elevation Brook!

Táto séria obsahuje tri rôzne modely, ktoré sú pravdepodobne tie najdokonalejšie prúty na potoky a menšie riečky. Menej kovového lemovania vám pri rybárčení poskytne pocit ešte viac „nenápadnejšieho“ prútu!

Prúty majú výbornú "mid flex" akčnú krivku, čo znamená, že budete mať prút, ktorý sa rýchlo dokonale ohne v špičke a strednej časti prútu, čo zaistí, že malé nahadzovacie pohyby v stiesnených miestach budú fungovať presne tak, ako ste chceli.

Vzhľadom na to, že sa prút postupne nádherne ohýba až k rukoväti, hodí sa na rybárčenie s veľmi tenkými náväzcami, pretože ľahko tlmí náhle a prudké pohyby ryby. Ľahká konštrukcia blanku má tiež vlastnosti pre skvelé hody nad hlavou na prekvapivo dobrú vzdialenosť!

Prút 7'2” #3 je rozhodne prút, ktorý by ste mali mať, ak budete loviť hlavne na menších potokoch a riečkach. Prút 8' #4 samozrejme tiež pokryje aj tieto oblasti, ale hodí sa hlavne pre trochu širšie spektrum vôd a je tiež skvelým prútom aj pre lov na jazerách a zvládne všetky typy muškárskych šnúr.

Prút Brook TLT je všestranný malý prút s rýchlou progresívnou akciou a skutočným výkonom, ktorý pokryje širokú škálu rybárskych techník. Ak chcete byť naozaj dokonale vybavení pre lov na potokoch a riečkach, nezabudnite prúty doplniť zbrusu novou muškárskou šnúrou Brook WF, ktorá je navrhnutá pre tieto prúty!

Elevation Brook 7'2” #3

Prút 7'2" #3 je rozhodne prút, ktorý by ste mali mať, ak budete rybárčiť hlavne na najmenších potokoch a riečkach. S iba 7'2" zistíte, že ste schopní nahadzovať aj v super zložitých situáciách a budete krásne prezentovať svoju mušku na krátku až strednú vzdialenosť. Tieto super ľahké prúty budú skvelým nástrojom pre lov v malých potokoch a rybárčenie bude rýdza zábava.

Elevation Brook 8'0” #4

Prút 8' #4 vyhovuje trochu širšiemu spektru vôd a je teda výborným prútom aj pre jazerný rybolov a zvládne všetky typy muškárskych šnúr, aj keď je považovaný za malý riečny prút. Vďaka malej dĺžke navyše a vyššej AFTME je tento prút o niečo všestrannejší pre menšie potoky a riečky, pretože má schopnosť kontrolovať šnúru a tiež nahadzovať na väčšiu vzdialenosť.

Elevation: 7'6” TLT #3/4/5

Tento prút je všestranný malý prút s rýchlou progresívnou akciou a skutočnou silou/výkonom, ktorý pokryje širokú škálu rybárskych aplikácií. Prút je ideálny pre presnú a jemnú prezentáciu v stiesnených podmienkach s obmedzeným priestorom na nahadzovanie a šancou na veľké ryby. Tento prút vytvára laserovo ostré slučky a dokáže s chirurgickou presnosťou nahadzovať mušky pod najnižšími previsnutými stromami. Praktický prút, ktorý zvládne širokú škálu šnúr WF alebo DT v AFTME šnúr #3/4/5 podľa vašej konkrétnej rybárskej situácie. Rovnako dobre si poradí s DT #3 pri nahadzovaní malých suchých mušiek s presnou a jemnou prezentáciou, rovnako ako pri nahadzovaní streamerov s WF #5 s obmedzeným priestorom za chrbtom. Elevation 7'6" #3/4/5 je predurčený na to, aby sa stal obľúbeným prútom pre rybárov na malých potokoch, ktorí hľadajú prút pre pokrytie mnohých aplikácií a štýlov nahadzovania.

  • Matné, ľahko leštené blanky bez ďalšieho sfarbenia, ktoré im dodáva tmavo grafitovo šedý vzhľad. Blanky majú jemný špirálový vzor a tenký matný povlak.
  • Kovové časti sediel pre navijaky sú "čisto anodizované", čo je najmenej toxický proces pri použití hliníkových sediel navijakov. V eloxovacom kúpeli nie je použitý chróm (olovo) ani farba.
  • Na nátery blanku, očiek a montážneho lepidla na rukoväti a sediel pre navijaky sa používa nízkotoxický epoxid na biologickej báze, testovaný a schválený s extrémne nízkymi úrovňami regulovaných chemikálií.
  • Prúty sú osadené jedno-nožičkovými očkami z ľahkého drôtu a sťahovacími očkami v štýle KW.
  • Obal na prút spolu s tubusom sú vyrobené z recyklovaného polyesteru REPREVE™. Jedná sa o predné, najdôveryhodnejšie, značkové výkonné vlákna vyrobené z recyklovaných materiálov (vrátane plastových fliaš).
  • Tubusy sú vyrobené z recyklovateľného polypropylénu (PP), sú ľahšie a majú o 20 % nižší priemer ako štandardné tubusy. Tým sa ušetrí miesto aj peniaze! Vzhľadom na jeho trvanlivosť a možnosť roztavenia a premeny na plastové pelety je PP opakovane použiteľný a recyklovateľný na výrobu nového tovaru.
  • Rukoväte z 3A korku bez gumových korkových výstuh.
  • Všetky prúty sú 3-dielne.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: