Registrujte sa a získajte zľavu 15% na prvý nákup

Muškársky prút Guideline Elevation Nymph

Značka: Guideline
Veľkosť
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Dostupnosť Skladom (aj na predajni) Skladom (aj na predajni) Zvoľte variant
Môžeme doručiť do:
23.7.2024 23.7.2024 Zvoľte variant
Kód: 9633 9634 Zvoľte variant
€300
Muškársky prút Guideline Elevation Nymph
Značka: Guideline
Udica muškárska Guideline Elevation Nymph 1
Novinka Doprava zdarma

Muškárske prúty Elevation využívajú najnovšie technológie materiálov a vzorov, a sú vybavené niekoľkými ekologicky šetrnejšími súčasťami, preto to sú prúty revolučné!

Tieto prúty sú najlepšou voľbou pre tých rybárov, ktorým záleží na životnom prostredí. Nový proces vývoja blanku prútu eliminuje akýkoľvek zbytočný materiál pre každý diel prútu.

Vzhľadom k úspechu jednoručných prútov Elevation sú v ponuke aj tri nymfovacie prúty! Tieto prúty sú ľahké s dobre vyváženou a ostrou akciou.

Všetky prúty sú 4-dielne so sedlom pre navijak s dolným upevnením pre skvelé vyváženie a na mieru navrhnutú korkovú rukoväť a špičku. Stredne rýchla akcia s citlivou časťou špičky, ktorá zvládne ako ďaleké hody, tak aj jemný lov s tenkými vlascami. Hadie očko vedľa špičky obmedzuje zamotanie a omotanie vlasca okolo očiek a blankov.

Prvé stripovacie očko je umiestnené veľmi blízko úchopu, aby sa zabránilo preveseniu vlasca a strate kontroly počas vedenia. Špička je vyvážená a preto tlmí prudké otrasy a zábery agresívnych veľkých rýb aj na jemných vlascoch.

Povrch blanku má matný povlak vytvorený použitím špeciálne upravenej zmršťovacej pásky pri výrobe. Vďaka špirálovitému vzoru zabraňuje tomu, aby sa tenké nymfové šnúry lepili na mokrý blank a obmedzovali vzdialenosť pri love. Stručne povedané, jedná sa o špičkové moderné prúty s ľahkým pocitom a akciou, ktorá vyhovuje rybárom na všetkých úrovniach.

// 10'2” #2 // Najľahší prút v rade, ktorý naozaj poslúži oddaným rybárom, ktorí chcú jemný a citlivý prút, čo si naozaj poradí s ľahkými vlascami a náväzcami. Nenechajte sa však zmiasť, pretože tento prút má tiež dostatočnú pevnosť, aby zvládol ako ťažšie nymfy, tak aj väčšie ryby, a zároveň je to citlivý prút, ktorý hľadáte v tejto AFTME.

// 10'6” #3 // Tento prút je bezpochyby najuniverzálnejší z tejto trojice, pretože je stále jemný a ľahký pre menšie potoky a lov s veľmi tenkými náväzcami. Bude to však tiež vhodný prút pre väčšie ryby a väčšie rieky, pretože má o niečo väčšiu dĺžku a silu ako prút #2. Trocha sily navyše v blanku vám tiež dáva prút, ktorý môže ľahko nahadzovať bežnú muškársku šnúru. Pokiaľ by ryby začali loviť z hladiny, je veľmi príjemné vedieť správne prezentovať suchú mušku.

// 10'2” #4 // Ak lovíte hlavne na väčších potokoch alebo riekach, s väčšími a ťažšími muškami, je tento prút pre vás! Je navrhnutý tak, aby lepšie pokryl väčšie a ťažšie vody, v ktorých sa bežne vyskytujú aj väčšie ryby. Vzhľadom k tomu, že je o niečo kratší ako prút #3, bude tiež skvele fungovať ako ľahký, všestranný pstruhový prút a rovnako skvele bude nahadzovať bežnú muškársku šnúru, rovnako ako si poradí aj s tenšími náväzcami.

  • Matné, ľahko leštené blanky bez ďalšieho sfarbenia, ktoré im dodáva tmavo grafitovo šedý vzhľad. Blanky majú jemný špirálový vzor a tenký matný povlak.
  • Na nátery blanku, očiek a montážneho lepidla na rukoväti a sediel pre navijaky sa používa nízkotoxický epoxid na biologickej báze, testovaný a schválený s extrémne nízkymi úrovňami regulovaných chemikálií.
  • Prúty sú osadené jedno-nožičkovými očkami z ľahkého drôtu a sťahovacích očiek v štýle KW.
  • Štíhla rukoväť s malou bojovou násadou z 3A korku bez gumových korkových výstuh. Tým sa znižuje množstvo epoxidových živíc potrebných v rukovätiach.
  • Kovové časti sediel navijakov sú "číre eloxovanie", čo je najmenej toxický proces pri použití hliníkových sediel navijakov. V eloxovacom kúpeli sa nepoužíva chróm (olovo) ani farba.
  • Všetky prúty sú 4-dielne.

Obal na prút spolu s tubusom sú vyrobené z recyklovaného polyesteru REPREVE™. Jedná sa o predné, najdôveryhodnejšie, značkové výkonné vlákna vyrobené z recyklovaných materiálov (vrátane plastových fliaš).

Tubusy sú vyrobené z recyklovateľného polypropylénu (PP), sú ľahšie a majú o 20 % nižší priemer ako štandardné tubusy. Tým sa ušetrí miesto a peniaze! Vzhľadom na jeho trvanlivosť a možnosť roztavenia a premeny na plastové pelety je PP opakovane použiteľný a recyklovateľný na výrobu nového tovaru.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: